ThermiLift

ThermiLift

“TEK UYGULAMA İLE CİLT SARKMALARINA KESİN ÇÖZÜM” Ameliyatsız ‘iyi’ ve ‘doğal’ sonuçlara ulaşmak isteyenler için mükemmel bir uygulama !

ThermiLift, kontrollü termal enerjiyi cilt altına göndererek; yaşlanmanın olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olan dünyadaki ilk estetik uygulama yöntemidir. ThermiLift, non-invasive uygulamalardan çok daha iyi sonuçlar alma beklentisinde olan; ancak henüz cerrahi bir operasyon istemeyen hastalar için ideal bir uygulamadır. Yüz, boyun, karın ve kalça gibi bölgelerde sorunun çözümüne yönelik mükemmel sonuçlar meydana getirmektedir. ThermiLift’ın etkisi ve güvenilirliği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

İŞLEYİŞİ NASILDIR?

ThermiLift; acısız, mikro-invasiv bir prosedürdür. Uygulama bir saattten daha kısa bir zamanda tamamlanır. İyileşme sürecine bazı ender durumlar dışında ihtiyaç olmaz. Çok ince uca sahip başlık cildin altına yerleştirilir. Ardından radio frekans enerjisi hedef dokuya uygulanarak; hemen oluşan shrink/küçültme etkisi meydana getirilir. Sonuçlar hemen görülür ve zaman ilerledikçe daha da iyi sonuçlara ulaşılır.

İYİLEŞME SÜRECİ NEDİR?

ThermiLift, local anestezi ile uygulanan mikro-invasiv bir prosedürdür. Uygulama sonrasında hastalarda hafif bir ödem ve kızarıklık oluşabilir. Ancak bu durum 24-48 saat içerisinde normale dönecektir.

SONUÇLARI NE KADAR KALICIDIR?

ThermiLift, tek uygulama ile ciltteki sarkmalara üç-boyutlu bir sonuç sunmaktadır. Tedavinin sonuçları birkaç yıl kalıcıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *