ThermiVa

ThermiVA - Ameliyatsız Genital Estetik

ThermiVA NEDİR?

Yeniler. Onarır. Canlandırır.

ThermiVa ile tanışın. ThermiVa benzersiz ısı kontrollü radyo frekans sistemidir. Ameliyatsız, estetik ve medikal alanda kullanılabilen, dermatolojik bir uygulama şeklidir. Doktorların klinik ortamında uyguladıkları sistemde kadın hastalara ameliyatsız yeni bir teknolojiyi sunmaktadırlar.

Thermi’nin geliştirdiği benzersiz ThermiVa teknolojisi ile kadınların vajinal estetikle ilgili sorunlarına kalıcı etkili çözümler sunulmaktadır. thermiva
ThermiVa sizin için doğru bir uygulama mıdır ?

EVET YA DA HAYIR

Doğum ya da menapoz süreci sonrasında vajinal gevşeme sorunu yaşadınız mı ?
Cinsel ilişki sırasında kuruluk hissediyor musunuz ?
Orgazma ulaşmada güçlük yaşıyor musunuz ?
Hapşırırken, öksürürken, egzersiz yaparken idrarınızı kaçırıyor musunuz ?
Tuvalete zamanında yetişemediğiniz oluyor mu ?
Bu değişikliklerden dolayı ilişkilerinizde sorunlar yaşıyor musunuz ?
Kendinize güveninizi, cinselliğe olan ilginizi kaybetmeye mi başladınız ?
…. Fazla ‘anne’ moduna girip cinsellikten uzaklaşmanıza gerek yok. Aynı zamanda hem ‘anne’, hem de ‘seksi’ olmak mümkün. … Yıllar geçmiş olabilir, hatta 50 li yaşları geride bırakmışta olabilirsiniz. Hem yaş almak, hem hala seksi olmak mümkün. ….Normal doğum yapmış olmanız ya da menopoz sürecinden geçiyor olmanız cinsel sağlığınız ve hayatınız için engel teşkil etmesin. …..Bu sorunları yaşayan tek kadın siz değilsiniz sorunlarınız konuşarak çözümüne doğru ilerleyin.

SORULARINIZIN YANITI THERMIVA DA OLABİLİR…

Normal doğum va da yaşlanmaya bağlı olarak vajinal kaslarda gevşeme sıkça rastlanan bir durumdur. Bu durum cinsel yaşamı, eşlerin birbirleri ile olan ilişkilerini olumsuz olarak etkileyebilmektedir.

ThermiVa tedavilerinde, radio frekans enerjisi kullanılarak doku hassas bir şekilde ısıtılarak vajinal alanda yenilenme, onarma, canlandırma süreci, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaksızın, acısız, konforlu bir uygulama ile sağlanmaktadır.

ThermiVa özel uygulama başlığı sayesinde dışarıdan uygulanarak labya ve vulvar dokuyu onararak normal doku yapısına dönmesini ve işlevlerini geri kazanmasını sağlar. Özel tasarıma sahip başlık ile ayrıca radyofrekans enerjisi vajinanın içine de iletilerek atrofik doku ve diğer yapıların düzelmesi sağlanır.

NE BEKLEMELİYİM?

  • Ameliyatsız
  • İyileşme süreci yok
  • Anestezi gerektirmez
  • Ofis ortamında uygulanabilen konforlu bir tedavidir
  • Birer ay ara ile, 30 dakika sure ile uygulanır
  • Aynı gün/gece cinsel ilişkide bulunulabilinir
  • 1. Yada 2. Seansın ardından olumlu etkileri görülür ve hissedilir
  • Etkileri uzun sure kalıcıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *